Walter Brems, Vladimír Gažovič

litografie, 2004, 36,2 x 52,3 cm, sign. PD W. Brems 04 a LD V. Gažovič 04, č. 54/65

ID: 279963

Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:46

Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)