Walter Brems, Vladimír Suchánek

litografie, 2004, 37,8 x 53 cm, sign. LD W. Brems 04 a PD VladSuchánek, č. 54/65

ID: 279962

Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:44

Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)