Borovice u potoku
tempera, olej, karton, kolem r. 1922, 45 x 24 cm, sign. PD Augusta, rám, malba místy mírně oprýskaná
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 279078
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:00
Current price: 100 CZK (5 €)