Cesta lesem
olej, plátno, 44 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 279027
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 14:42
Current price: 300 CZK (13 €)