Cesta lesem
olej, plátno, 44 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky
ID: 279027
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:42
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)