Podzimní krajina
olej, překližka, 50 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, na rámu poškození
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 279025
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 14:40
Current price: 1.200 CZK (50 €)