Podzimní krajina
olej, překližka, 50 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, na rámu oděrky
ID: 279025
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:40
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)