litografie, 1984, 12,7 x 9,8 cm, sign. PD Micahela 84, č. 4/70
žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
ID: 279009
Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 16:00
Aktuální cena: 190 CZK (8 €)