litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 48/150
ID: 279008
Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 15:58
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)