Maska
litografie, 1993, 10,6 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 93, č. 56/150
ID: 279006
Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 15:54
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)