Bitva
litografie, 1989, 19 x 13,2 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1989, č. 17/40
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 279004
Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2024 15:52
Current price: 450 CZK (19 €)