Bitva
litografie, 1989, 19 x 13,2 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1989, č. 17/40
ID: 279004
Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 15:52
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)