Adolf Oswald Erich (1883-1946)
litografie, 29 x 22,5 cm, sign. PD O A Erich, rám
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:34
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)