Klíma
olej, plátno, 38 x 47,5 cm, sign. LD Klíma, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:21
Current price: 100 CZK (5 €)