Klíma
olej, plátno, 38 x 47,5 cm, sign. LD Klíma, rám
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:21
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)