litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek
ID: 278906
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:22
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)