Sova
litografie, 1983, 21,8 x 15 cm, sign. DU JKavan 83, č. 44/200
ID: 278838
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 14:28
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)