Korunovaná husa
litografie, 1971, 20 x 8,5 cm, sign. DU Dagmar Berková 71
studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
ID: 278829
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 14:20
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)