Karel Beneš (1932)
litografie, 1980, 21,2 x 14,8 cm, sign. DU K.Beneš 80
Provenance: Antiquarian Ostrovní
Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 02. 07. 2024 14:10
Current price: 600 CZK (25 €)