Dostihy; Dva jezdci
2x litografie, 8,5 x 15; 8 x 19 cm, sign. PD a LD F. Bílkovský
soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris
ID: 278808
Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 14:04
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)