Spřežení
akvarel, papír, 14,5 x 21 cm, sign. PD F. Bílkovský
soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris
ID: 278807
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 14:02
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)