Obličej
litografie, 11 x 9,5 cm, sign. DU Liesler
ID: 278806
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:02
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)