Žena v potoce
litografie, 29 x 22 cm, sign. PD R. Klapač, rám, LD monogr. RK
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 278337
Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:28
Current price: 400 CZK (17 €)