René Klapač (1905-1980)

Žena v potoce

litografie, 29 x 22 cm, sign. PD R. Klapač, rám, LD monogr. RK

ID: 278337

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:28

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)