René Klapač (1905-1980)
litografie, 29 x 22 cm, sign. PD R. Klapač, rám, LD monogr. RK
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2024 18:28
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)