tužka, uhel, akvarel, papír, 63 x 51 cm, sign. PD Kovář, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 278332
Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:16
Current price: 1.400 CZK (59 €)