Jaroslav Kovář
tužka, uhel, akvarel, papír, 63 x 51 cm, sign. PD Kovář, rám
Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 18:16
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)