Portrét Yvetky Paulové
olej, karton, 1952, 71 x 51 cm, sign. PD Vitovský
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 277941
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:30
Current price: 1.500 CZK (63 €)