Portrét Yvetky Paulové
olej, karton, 1952, 71 x 51 cm, sign. PD Vitovský
žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze
ID: 277941
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:30
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)