Stařenka
litografie, 28,5 x 23 cm, sign. PD K. Solařík, rám, na rámu drobné oděrky
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 277877
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 16. 07. 2024 18:44
Current price: 300 CZK (13 €)