Karel Solařík (1915-2007)

Stařenka

litografie, 28,5 x 23 cm, sign. PD K. Solařík, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 277877

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:44

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)