Stařenka
litografie, 28,5 x 23 cm, sign. PD K. Solařík, rám, na rámu drobné oděrky
ID: 277877
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:44
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)