olej, karton, 51 x 29 cm, sign. LD, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:24
Current price: 500 CZK (21 €)