Zátiší s ovocem a džbánem
tempera, plátno, 41 x 57 cm, sign. PD F. Marinke , rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 277729
Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 12. 08. 2024 18:22
Current price: 500 CZK (21 €)