Portrét muže
olej, karton, 40 x 37 cm, sign. PD Em. Knížek, rám
žák prof. Jakesche, Bukovce, Ženíška a Nechleby
ID: 277665
Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 18:14
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)