Emanuel Knížek (1889-1944)

Portrét muže

olej, karton, 40 x 37 cm, sign. PD Em. Knížek, rám

žák prof. Jakesche, Bukovce, Ženíška a Nechleby

ID: 277665

Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 18:14

Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)