Dítě
litografie, 1983, 24 x 41,2 cm, sign. PD A.Fuchs 83, rám, č. 83/90
žák prof. V. Rady na AVU v Praze
ID: 277594
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:25
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)