P. Rosman
olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. LD P. Rosman, rám, mírně zašpiněná malba
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:18
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)