Pohled na Pražský hrad
litografie, 34,5 x 32 cm, sign. PD V. Röhling , rám, LD razítko, mírně zašpiněný papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
the disciple of F. Zenisek
ID: 276801
Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:33
Current price: 1.400 CZK (59 €)