Pohled na Pražský hrad
litografie, 34,5 x 32 cm, sign. PD V. Röhling , rám, LD razítko, mírně zašpiněný papír
žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
ID: 276801
Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:33
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)