Alfréd Fuchs (1925-2003)

Děvče s kočkou

litografie, 36,5 x 16,2 cm, sign. PD A. Fuchs, pasparta, autorský tisk, pasparta poškozena

žák prof. V. Rady na AVU v Praze

ID: 276792

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:40

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)