Cokoli chceš
litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276786
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:32
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids