Cokoli chceš
litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře
ID: 276786
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:32
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu