Cokoli chceš
litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276780
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:22
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids