Cokoli chceš
litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
ID: 276780
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:22
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)