Cizinci v Paříži
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276772
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:12
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids