Cizinci v Paříži
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře
ID: 276772
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:12
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)