Výlet do Číny
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., drobné skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276759
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 14:56
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids