Pařížští bohémové
litografie, 25 x 18,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276753
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 14:52
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids