Pařížské typy
litografie, 20 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
ID: 276730
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 14:28
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu