Má okno
tuš, papír, 21,7 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs
Provenience: Mladý svět
žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
ID: 276414
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:42
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)